środa, 15 lutego 2012

Parę słów od autorki.


Hej. Tak ogólnie, to mój blog będzie składał się z opowiadań o One Direction. Sama nie wiem czemu o nich, bo nie jestem jakąś ich wielką fanką, ani nic. Po prostu podoba mi się ich muzyka (co samo w sobie jest dziwne, bo na ogół nie słucham popu) i uważam, że całkiem przystojni (o charakterze się nie wypowiadam, no bo my ich przecież nie znamy) ;)

P.S. Bloga będę pisała w pierwszej osobie, jako moi bohaterowie. Najczęściej będzie to główna postać (Vick), ale będę również dodawała fragmenty z punktu widzenia innych bohaterów.

Enjoy xxx

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Fajnie, że nie masz na ich punkcie takiego fioła, jak niektórzy, że myślą, że wiedzą jacy są naprawdę. Tak naprawdę jedyne co znamy to ich twarze i pare zachowań. To wszystko. Tym jednym nawiasem już mnie kupiłaś ;]

Prześlij komentarz

About Me

Moje zdjęcie
Vick
Kocham pisać. Pisząc, czuję się w jakiś sposób spełniona. Takie same odczucia towarzyszą mi gdy rysuję. Ogólnie to jestem realistką, jedynie tworząc potrafię oderwać się od szarej rzeczywistości. Zawsze twardo trzymam się swoich poglądów, nie lubię podporządkowywać się innym. Jestem trochę zwariowana, ale to chyba normalne u nastolatek. Gdy coś sobie postanowię nieustępliwe dążę do wyznaczonego celu, zamieniam cię w perfekcjonistkę. Moje motto: "życie nie nie polega na szukaniu, tylko na kreowaniu samego siebie". We wszystkim co robię trzymam się tej zasady, bo nikt za mnie życia nie przeżyje, a tyko ja wiem co jest dla mnie najlepsze.
Wyświetl mój pełny profil

Czytam i polecam!

Obsługiwane przez usługę Blogger.