środa, 15 lutego 2012

Wprowadzenie.

Ja jestem Vick. Jestem szczupła, mierzę 1,7 m; mam długie kasztanowe włosy i błękitne oczy. Podobno jestem ładna. Mam szesnaście lat i jestem polką. Nadal jestem dziewicą, rzuciłam okazjonalne palenie i nie piję, bo uważam, że alkohol jest obrzydliwy. Ej, nie róbcie takich wielkich oczy, bo wam wypadną! Często ludzie jak to słyszą, to patrzą na mnie jak na wariatkę, ale mam to w dupie, bo mój tryb życia to moja sprawa. Amen.
Niecały rok temu przeprowadziłam się do Londynu, gdzie moje życie całkowicie się zmieniło; ale o tym za moment. Coś jeszcze o mnie? Kocham fotografię i rysunek, to takie moje dwie wielkie pasje. Coś bez czego nie mogłabym żyć? Muzyka, ołówek, szkicownik, dobra książka … no i oczywiście jedzenie! Bo musicie wiedzieć, że jestem strasznym żarłokiem. 

W mojej szkole chodzą różne opinie na mój temat, ale większość uważa, że jestem utalentowana, inteligentna urocza i śliczna, ale to nie jestem ja tylko chyba jakieś moje alter ego. Tak naprawdę jestem leniem, chłopczycą i bałaganiarą, a w dodatku jestem pyskata, wredna, nienormalna i zawsze mam swoje zdanie. Sama nie wiem jak mój przyjaciel Joe ze mną wytrzymuje, czasami mu się dziwię, że nie ma mnie jeszcze dość.

Joe jest cudowny. Ma piękne, błękitne oczy, w których zawsze tonę i niezwykły talent do rozśmieszania mnie. Jest ode mnie nieznacznie wyższy i ma czarne włosy.Mogłabym go opisać w samych superlatywach, ale tu nie o to chodzi. Bo widzicie … Joe mi się podoba (i vice versa), ale ja nie chcę z nim być bo go nie kocham. Stop. Wróć. Kocham go, ale tylko jako przyjaciela. A tak poza tym to jeszcze mimo, że Joe jest w moim wieku, nadal zachowuje się jak dzieciak, a ja, co tu kryć, potrzebuje kogoś opiekuńczego, dojrzalszego … i w ogóle. Ale o tym więcej potem, bo jak za dużo zdradzę na początku, to będzie źle.

Dalej mamy One Direction.  Nie jestem ich wielką fanką, która ich kocha i się nimi na każdym kroku jara. Po prostu lubię ich muzykę i mniej więcej orientuję się, jak wyglądają.
***************************************************************

Hej. Mam nadzieję, że jak na razie wam się podoba. Nie wstawiam zdjęć, bo chcę wam zostawić dowolność w wyobrażeniu sobie postaci. Jeszcze dziś wstawię pierwszy rozdział, muszę go tylko jeszcze dopracować. Za wszystkie komentarze będę wdzięczna. Pozdrawiam! xx
+ Jeśli ktoś chce być informowany o nowych notkach, to niech napisze do mnie\ na mailu: vickyww@op.pl xx 

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

super ;]

Prześlij komentarz

About Me

Moje zdjęcie
Vick
Kocham pisać. Pisząc, czuję się w jakiś sposób spełniona. Takie same odczucia towarzyszą mi gdy rysuję. Ogólnie to jestem realistką, jedynie tworząc potrafię oderwać się od szarej rzeczywistości. Zawsze twardo trzymam się swoich poglądów, nie lubię podporządkowywać się innym. Jestem trochę zwariowana, ale to chyba normalne u nastolatek. Gdy coś sobie postanowię nieustępliwe dążę do wyznaczonego celu, zamieniam cię w perfekcjonistkę. Moje motto: "życie nie nie polega na szukaniu, tylko na kreowaniu samego siebie". We wszystkim co robię trzymam się tej zasady, bo nikt za mnie życia nie przeżyje, a tyko ja wiem co jest dla mnie najlepsze.
Wyświetl mój pełny profil

Czytam i polecam!

Obsługiwane przez usługę Blogger.